sobota, 25 lutego 2012

II edycja Złotej Zakładki – nagrody blogerów książkowych


Organizatorzy Złotej Zakładki ogłosili dyskusję na temat kolejnej edycji konkursu. Pierwsza miała miejsce w ubiegłym roku, jeśli o tym nie słyszeliście, to wszystkiego dowiecie się na stronie Złotej Zakładki.

A na tym forum można dyskutować, zgłaszać swoje uwagi, propozycje ulepszeń itd. Zajrzyjcie tam, proszę, i wypowiadajcie się, bo dzięki naszym uwagom organizatorzy będą mogli wypracować jak najdoskonalszą formułę konkursu. A tu w końcu chodzi o nagrodę przyznawaną przez nas wszystkich, zwyczajnych czytelników (no, może nie wszystkich, ale piszących na swoich blogach opinie o książkach). To chyba jedyny wśród konkursów literackich, gdzie czytelnicy stanowią jury i mogą wyróżnić te tytuły, które uważają za najlepsze w minionym roku.

Wypowiadajmy się na tym forum, dyskutujmy, jeśli uważamy, że trzeba by coś zmienić, ulepszyć. Teraz właśnie jest czas, aby dzielić się z organizatorami swoimi wnioskami i pomysłami, żeby nie marudzić i nie grymasić na zasady, jak przyjdzie do nominacji i głosowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...